Hakkımızda

İzmir Karşıyaka'da kurulmuş olan firmamız İzmirlilere mutfak dolapları, hilton banyolar, iç kapılar, yatak odası dolapları, raydolaplar imalatı ve komple ev ve işyeri tadilatları konularında hizmet vermektedir.

Ekol Yapı Dekorasyon ekibi olarak, yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin ev ve işyerlerini modern bir tasarımı kalite ile birleştirerek yeniden dizayn ediyoruz. Proje tasarlama sürecinde ilk kıstasımız kullanıcı rahatlığı ve çevre bilincidir. Bu felsefe tüm işlerimizde ilk esas aldığımız kriterdir.

Amaçlarımız;

Hizmet verdiğimiz dekorasyon ve yapı sektöründe; Türkiye’nin girişimci, lider, gelişime odaklanmış, kurumsallaşmış firma yapısına sahip olmak,

Uluslararası standartlar ve mevzuat koşulları ile uyumlu bir kalite yönetimi sisteminin, Ekol Yapı Dekorasyonun amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamak,

Toplam Kalite Yönetimi düşüncesi ile sistemlerimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek, müşteri odaklı hizmet, kurumsal-toplumsal sorumluluk anlayışı, kurum içinde ve dışında güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, lider olmak ve geleceği kurgulamaktır.